MÜZAYEDE KURALLARI

Müzayede Kuralları

1-Canlı yayın Müzayede ( RESİMCENNETİ )  olarak ; düzenlediğimiz CANLI müzayedelere iştirak edecek (katılımcılar) alıcılar aşağıdaki şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar.

2- Canlı yayın Müzayede ( RESİMCENNETİ ), satıcı için bir aracı olup CANLI YAYIN  da gerçekleştirdiği aracılık hizmeti dolayısıyla satış anında komisyona hak kazanmaktadır.

3-CANLI YAYIN müzayedelere katılabilmek için www.RESİMCENNETİ.COM adresinden üye kaydı yapılması zorunludur.

4-Müzayedeye katılan sanatçılar AD, SOYAD, Eserlerinin adı, eser ölçüsü, eser tekniği, ve eser fiyatını bildirmekle zorunludur.

5-Müzayedeye katılan santçılarımızın RESİMCENNETİ watsap grubumuza katılmak durumundadır.

6-Canlı yayın sırasında ekrandaki esere pey veren son kişide eserin satışı kalır. son 10 saniye girildi dendiğinde esere fiyat artışı verilmezse eser o kişide kalır.

7-Satılan eser bedeli karşı taraftan ödemesi alındıktan sonra özenle kargo yapır ve alıcıya gönderilir.

8-Müzayedeye eserleri ile katılacak olan sanatçılardan eser katılım bedeli olarak ilk canlı müzayedemiz olduğundan eserlerin ele ulaşması ve sosyal medya çalışmaları için bir defaya mahsus  100 tl ücret talep edilmektedir.

9-Müzayede de satılan eserin %20 si RESİMCENNETİ'ne kalır.

10-Canlı müzayede tarihleri her hafta Pazar ve ya  Çarşamba günü  olarak belirlenmiş olup tek gün yayın yapılacaktır.

11-Yayın öncesinde eserlerin tanıtımı için sosyal medyalarda tanıtımlar bannerler videolar hazırlanacak ve yayınlanacaktır.

12-Canlı müzayede de satılmayan eserler online müzayede sistemimize entegre edilerek online satışı yapılması için bir haftalık müzayede süresi belirlenecektir.

13-RESİMCENNETİ Müzayedeye giren eserlerin, sosyal medyada reklamı, dijital ortamlarda satışı, gerçek veya sanal ortamda düzenlediği sergilerde eserlerin sergilenmesi hakkına sahiptir.

14-Eserlerin dijital ortamda satışından aynı oranda komisyon alacaktır.

15-Eserlerin kargo yapılması Eser Sahibine aittir. Eserin alıcıya teslimi müşteriye aitti. Kargo sırasında eserde oluşacak her hangi bir zarardan RESİMCENNETİ sorumlu değildir.
Bu kategoride ürün bulunamadı.