G-WXC8CJ73X5
İzmir Karabağlar Rehberlik Ve Araştırma Merkezi duvarları şenleniyor

İzmir Karabağlar Rehberlik Ve Araştırma Merkezi duvarları şenleniyor

Yazar: Halil Okunma: 183 Yayınlanma Tarihi 10 Dec 2023 Yorum: 0

Karabağlar bölgesinde bulunan İzmir Karabağlar Rehberlik ve Araştırma Merkezi, özel eğitimli çocukların değerlendirildiği bir merkezdir.  İç duvarları, resimcenneti.com sitesinin ressamlarından oluşan gönüllü bir ekip tarafından resimlendiriliyor. Bu çalışma, özel eğitimli çocukların rehabilitasyon merkezinde hoş vakit geçirmesini sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

Resimler, çocukların duyu organları, duyguları, sayılar, hayvanlar ve deniz altı canlıları gibi konularda öğrenmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, anı oluşturmak için kelebek kanadı, balonlar gibi öğelerle birlikte resim çektirme imkanı da sunulmaktadır. Çocuklar aynı zamanda boy ölçmeleri için resimlerle yapılmış farklı çalışmaları gözlemleyebilirler.

Bu güzel çalışmanın gerçekleşmesine katkıda bulunan ressamlar ve gönüllüler başta Resimcenneti.com grubunun yöneticisi Halil Sezgin olmakla birlikte 

- Gülçin Kara Yaz

- Serap Timuçin Uyuğ

- Yeşim Siyahkara

- Pervin Burgaz

- Murat Fesli

- Gülay Erdoğan

- İlknur Çelik

- Sevda Kandemir Er

- Hülya Şimşek

- Hülya Gündüz

- Zeynep Yavuz

Bu emek veren ressamlar, rehabilitasyon merkezinin duvarlarına renk katıyor ve çocukların daha keyifli bir ortamda vakit geçirmesine katkı sağlıyorlar.

Halil Sezgin 

Karabağlar Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nde bulunan özel eğitimli çocuklar için gerçekleştirilen bu resimlendirme projesi, gönüllü ressamların ve diğer katkıda bulunanların emeğiyle hayata geçiriliyor. Bu güzel çalışma, çocukların rehabilitasyon merkezinde daha renkli ve keyifli bir ortamda vakit geçirmelerini sağlayacak. Ressamların ve gönüllülerin bu projeye katkıda bulunan ekibimizdeki Ressam Arkadaşlarıma ve bize destek veren Kurum müdürüne ve çalışanlarına teşekkür ederiz.Yorumlar
Yorum yaz